FSL3 en smartphone
Mijn diab. vpl. heeft een FSL3 machtiging aangevraagd bij mijn zorgverzekering. Kan iemand mij zeggen of ik nu ook een nieuwe smartphone moet aanschaffen. Ik heb nu de Samsung Galaxy A8 (2018). Ben wel aan een nieuwe toe maar wil niet er straks niet bij uitkomen dat ik een telefoon heb die er niet mee kan werken.
Tweede vraag: Hoe doen jullie het als je naar theater gaat of bij een gebeurtenis aanwezig bent waar je geacht wordt je telefoon uit te zetten?
Een reader is er niet meer en die vond ik nou juist zo fijn in gebruik.
Ik ben benieuwd naar jullie ervaringen/reacties.
Bedankt en fijne dag
Paul
-
Met de telefoon kan ik je niet helpen. Als ik ergens ben waar geen geluid mag klinken, gaat bij mij alles uit. Als het kan, kijk ik tussendoor zelf hoe ik er voor sta en grijp zo nodig in.
-
Het hangt helemaal af van je NFC modul wat in je smartfone zit.
Schakel alle banking apps uit dan werkt de NFC modul optomaal. Anders werkt het niet of je nou FSL2 of 3 g3bruikt. -
Dag Paul,
Abbott heeft voor de Freestyle Libre 3 goede informatie op
hun website staan. Kan momenteel alleen op een Android systeem maar jouw Samsung A8 staat er niet bij. Wel de S-serie, A5, A40 en A50.
Kortom een mooi excuus voor een nieuw smartfeun. :)Met groet,
Bert