Saxenda 6MG/ML – liraglutide
Dag allen,
ik kreeg 5 pennen voorgeschreven door mijn arts vorige vrijdag en heb in het weekend al gemerkt dat ik het product absoluut niet verdraag…
Hier zit ik met nog 4 volle pennen + naaldjes met kasticket van de apotheek, als iemand ze wil overnemen? Ik woon in Belgie.
(Saxenda 6 mg/ml oplossing voor injectie in een voorgevulde pen)
Groetkes
-
De DVN schreef onlangs :
(Kopie tekst knippen/plakken)Diabetes Vereniging
Moderator
23 september 2021 om 16:54
@ moderator
Hieronder de visie van DVN over het aanbieden van medicijnen op het Diabetes Trefpunt.“Hoewel we de goede bedoelingen achter het aanbieden van medicijnen begrijpen staat Diabetesvereniging Nederland niet toe dat er medicijnen die op voorschrift verkregen worden, worden aangeboden op het Trefpunt of in andere socials van DVN. Veiligheid staat daarbij namelijk voorop.”
6feet10
-
Daar hebben we onze klokkenluider ook weer 😝😝😝
Met alle respect ,dvn kan veel willen of iemand ze overneemt is uiteindelijk zijn eigen verantwoording (kan me voorstellen dat iemand met een kleine beurs blij is hiermee )
Zeker als het koel verpakt wordt , dit zou overgiggens wel mijn vereiste zijn bij het overnemen van pennen .😉
Bij orale medicatie is het risico van overname bijna nihil (mits je er bekend mee bent )
-
daven schreef :
16 februari 2022 om 09:43
“Daar hebben we onze klokkenluider ook weer 😝😝😝”Daven; zou je wat meer respect kunnen tonen naar de deelnemers van dit Forum. Dat je het niet eens bent met 6feet10 mag je best laten blijken, maar niet op deze respectloze manier.
Ben -
Nope 6feet10 loopt altijd te miepen over regeltjes ,als hij dit zo graag doet moet hij solliciteren voor modje 😉
Dus ik sta volledig achter mijn bewoording , het is de waarheid 😜Bovendien vind ik het woord klokkenluider niet disrespectvol(als het in de juiste context wordt gebruikt ) ,het is immers geen scheldwoord ! Jij mag dit best vinden Ben42 ,maar dan verschillen we hier van mening over 😉
Bovendien spreek jij in meervoud met je deelnemers ?(naar wie ben ik dan nog meer disrespectvol volgens jou ? ) Is dit niet een beetje disrespectvol naar mij ben42 ?
Verbeter de wereld en begin bij jezelf !😝😝😝
-
De betekenis van “miepen” even opgezocht : zeuren, zaniken; melige geintjes maken;
vervelend doen; pesten.
Dat is bij U dus respecvol ;-) #offtopic #terinfo
-
Ja je zeurt (jou defenitie )altijd over regeltjes of licht de modjes in of spreekt forumgangers erop aan ,dit is toch niet gelogen ? Kijk zelf je historie maar na !
Moet je overigens zelf weten ,maar ik hou niet van zulk gedrag ,zeker als het niet meer incidenteel is (bij jou is het meer structureel ) dan gaat het mij irriteren en we leven in een vrij land ,dus daar zeg ik wat van . (mijn goed recht 😎😎😎)Hoe kan in godsnaam iets als miepen disrespectvol zijn als het de waarheid is ? Bovendien gebruikte ik al het woord miepen ,vindt dit al minder beladen als zeuren of zaniken (en wat dan nog 😉)
Note : als ik echt disrespectvol ga worden ,gebruik ik wel andere worden ,trust me !!!😜
Dan heb je het recht om de modjes in te lichten .😉😂😂😂😂 -
U bent meer een intrigant, iemand die gebruik maakt van om op slinkse wijze zijn doel te bereiken dus
dit betekent dat U doelbewust verdeeldheid zaait of conflicten en ruzies c.q. discussies veroorzaakt.Voor de een is dat humor🤔
of sarcasme 😇 #offtopic
-
Beter een respectvol eerlijk intrigant persoon(ik spreek mensen rechtstreeks erop aan als iets mij niet zint en scherm niet met regeltjes ,of modjes,of pb achter de schermen ) ,dan een irritante persoon die bewust klikt (eerlijk of achterbaks )👌😎
Humor ,ik hou ervan !!!😜😂😂😂😂
of was dit sarcasme ?😜😂😂😂😂
-
-
-
Ik wil ze wel van je overnemen
-
Heb je ze nog? Anders wil ik ze wel overnemen. Mail me dan even.
Mirjammandy@gmail.com -
Ik heb Saxenda geprobeerd en zit op mijn 3e maand. 15 kilo afgevallen en super tevreden. Wel erg misselijk geweest in het begin en elke keer als ik een de insuline ging verhogen. Nu besloten om op de 1,2 te blijven totdat ik weer voel dat ik het moet verhogen.
Hierdoor heb ik wat pennen over voor geïnteresseerden.
mila007wolkje@hotmail.com